Logo P.W. Oknar
IDEAL 4000
IDEAL 4000

System IDEAL 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. To linia dla osób ceniących swobodę wyboru, łączącą w sobie walory estetyczne z wymaganiami technologicznymi.

IDEAL 4000 ROUND LINE
IDEAL 4000 ROUND-LINE

System IDEAL 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Seria ROUND LINE to oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

IDEAL 7000
IDEAL 7000

System IDEAL 7000 to rozwiązanie, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Dzięki popularnemu wariantowi skrzydła z uszczelnieniem zewnętrzmym oraz sześciokomorową ramą ten profil jest świetną propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego.

IDEAL 7000 ROUND LINE
IDEAL 7000 ROUND-LINE

System IDEAL 7000 to rozwiązanie, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Przy czym wersja ROUND LINE sprawia, że okna są doskonałym elementem aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

IDEAL 8000
IDEAL 8000

W systemie IDEAL 8000 duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych. Udało się to osiągnąć dzięki zwiększeniu zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Oczywiście jest to świetny wybór dla inwestorów zainteresowanym budownictwem energooszczędnym.

DRZWI PRZESUWNE HST